Informace o nás

Roubenka u Kuby se nachází na okraji malebné obce Vlachovice, v panenské přírodě Žďárských vrchů. Roubenka leží v nadmořské výšce 756 m. n. m. a je tak pro ni specifické drsnější, horské klima, které přináší v létě niží teploty a lepší vyžití pro cyklisty, stejně jako více sněhu a ideální podmínky pro běžkaře v zimě. Všechny nadšené bikery jistě potěší poloha našeho ubytování v bezprostřední blízkosti Bílé skály, u které vyúsťují trasy červeného i modrého singletracku. Singletracky představují síť zábavných cyklostezek, rozdělených od nejlehčích po nejtěžší, namotaných v lesích mezi Vysočina arénou a právě Vlachovicemi. Nové Město na Moravě ve spolupráci s Cykloarénou Vysočina plánuje v následujících letech rozšíření tras na několikanásobek a přiblížení se tak kvalitou i kvantitou známému bikerskému středisku v rakouském Dachsteinu. Více informací o singletrecích na www.vysocina.bike

Kudy k nám?

Z Nového Města na Moravě od nemocnice po okresní silnici č. 353 kolem Ski hotelu směr Vlachovice a Tři Studně. Po příjezdu do Vlachovic po cca 200 metrech vpravo směr fotbalové hřiště. Po odbočení pojedete asi 200 metrů rovně a zde již po pravé straně uvidíte naši roubenku. Příjezdová cesta vede až k domu. Přímo před ním najdete 3 parkovací místa a pohodlně zaparkujete v místě ubytování.

 

 

Naši Klienti

Vzhledem ke své poloze a klidnému ubytování v soukromí poslouží zázemí roubenky k pohodové dovolené všem cyklistům, sportovcům, turistům, ale také rodinám s dětmi, pro které máme na zahradě v sezóně nachystané houpačky, pískoviště, trampolínu a další zpestření pro letní radovánky. Pro sportovce máme nachystaný pro sezónní provoz outdoorový pinpongový stůl a zahradní závěsný posilovací systém.