Informace o nás

Roubenka u Kuby se nachází na okraji malebné obce Vlachovice, v panenské přírodě Žďárských vrchů. Roubenka leží v nadmořské výšce 756 m. n. m. a je tak pro ni specifické drsnější, horské klima, které přináší v létě niží teploty a lepší vyžití pro cyklisty, stejně jako více sněhu a ideální podmínky pro běžkaře v zimě. Všechny nadšené bikery jistě potěší poloha našeho občerstvení v bezprostřední blízkosti Bílé skály, u které vyúsťují trasy červeného i modrého singletracku. Singletracky představují síť zábavných cyklostezek, rozdělených od nejlehčích po nejtěžší, namotaných v lesích mezi Vysočina arénou a právě Vlachovicemi. Každý, kdo si vyšlápne drsný kopec z Vysočina areny k nám, se jistě rád osvěží v příjemném zázemí naší roubenky. Více informací o singletrecích na www.vysocina.bike

Kudy k nám?

Pokud nejste nadšený cyklista a nevyužijete trasy silngletracků, z Nového Města na Moravě od nemocnice to budete mít nejkratší po okresní silnici č. 353 kolem Ski hotelu směr Vlachovice a Tři Studně. Po příjezdu do Vlachovic po cca 200 metrech vpravo směr fotbalové hřiště. Po odbočení pojedete asi 200 metrů rovně a zde již po pravé straně uvidíte naši roubenku. 

 

 

Naši Klienti

Vzhledem ke své poloze a klidnému prostředí poslouží zázemí roubenky k pohodovéme odpočinku a občerstvení všem cyklistům, sportovcům, turistům, ale také rodinám s dětmi, pro které máme na zahradě v sezóně nachystané pískoviště, domeček se skluzavkou, trampolínu, houpací síť a také ping pongový stůl.